زندگینامه

بر لوح دل…

خود نوشت زندگی کار آسانی نیست، مختصر می نویسم ؛نامم محمد است . در خانواده مذهبی در ۱۷ مرداد ماه سال ۱۳۵۸ خورشیدی در شهر اصفهان همزمان با میلاد مسعود حضرت امام حسن مجتبی (ع) متولد شدم. پدرم شغل آزاد داشت و از زمان به دنیا آمدن من کارمند شهرداری شد.

در دو سالگی در اثر تزریق واکسن دچار فلج اطفال در ناحیه ی پای راست  گشتم(پولیو)، نوجوانی ام در اصفهان گذشت و در مدارس “سرائیان”، “شهید اکبر قاسمی” و “حنایی نژاد” تحصیل کردم.

نسب من از پدرم به صنوبری های نطنز و از مادرم به نریمانی های برخوار (براگرد) باز می گردد.اجداد پدری من از زمره تاجران  مشهور برخوار و میمه اصفهان و از علاقمندان به ترویج علوم دینی و امور عام المنفعه و خدمات اجتماعی بودند و به همین دلیل سرای ایشان همواره محل رفت و آمد رجال  بوده است.

از دانشگاه آزاد اسلامی واحد  خوارسگان موفق به اخذ مدرک  لیسانس در رشته زمین شناسی شدم.

بعد از فارغ التحصیلی با دوستان هم دانشگاهی شرکت تعاونی کانسار صفه سپاهان را تاسیس کرده و به عنوان عضو هیئت مدیره چندین سال در خدمت دوستان بودم.

همزمان در شرکت های خصوصی ظریف مصور و پتروشمی رجال مشغول بودم و به پیشنهاد ریاست محترم شرکت در سمت مدیریت عامل شرکت یلدا بروجن نیز در خدمت این دو مجموعه بوده ام.

در عنفوان جوانی ازدواج کردم و خداوند را شاکرم که دو فرزند پسر دارم. یکی از آنها متولد ۱۳۸۷ به نام طاها ، و فرزند دوم متولد ۱۳۹۱ به نام علی می باشند

هم اینک دوران مهجوری و مشتاقی را سپری می کنم. و از همصحبتی  همراهی دوستان هم نوع دوران می گذرانم.

 

نیست بر لوح دلم جز الف قامت        یار چه کنم حرف دگر یاد نداد استادم(حافظ)